Nákupní košík 0,- Kč

Dlouhá Loučka nic nezměnila

 

3.6. – Dlouhá Loučka

Mezinárodní Mistrovství ČR pokračovalo za účasti kompletní české špičky včetně Lukáše Studeného, který už se plně zotavil ze svého zranění. Trať, ani podmínky v zázemí nebyly ideální, přesto se závodní den vydařil.

V kvalifikaci si Lukáš s téměř vteřinovým náskokem vyjel pole position a měl tak ideální výchozí pozici do samotného závodu. V první jízdě neměl Lukáš ideální start, ale během několika kol se mu podařilo dostat na druhé místo. Několik kol před koncem zaútočil i na vedoucího jezdce a vyjel si první místo.

Druhá jízda byla o něco méně dramatická a Lukáš hned od začátku obsadil druhé místo a začal tlačit na vedoucího jezdce. Několik kol před koncem bohužel o nerovnost na trati uvolnil kryt řetězu a musel zvolnit. Jak se ukázalo, bylo to dobré řešení, kryt zatáčku před koncem závodu nevydržel, shodil řetěz a Lukáš musel svou KTM na druhé místo dotlačit. V celkovém pořadí si upevnil druhou příčku a na vedoucího jezdce má díky bodové shodě v Loučce stále stejnou ztrátu. Nic ale není ztraceno a šance na český titul jsou stále reálné.

Další závod se jede v neděli Mistrovství Evropy v Italie na trati v San Marinu.

 Za Region Racing team

Matěj Oliva

 

 

čeština UK flag

Sezóna 2014

  Lukáš Studený v sezoně 2014 opět startuje

 Sledujte akutální dění na našich FB stránkách

 

 

Nejbližší závody

10-12.10.2014 - Mistrovství Evropy družstva - Holnadsko-Markelo

PŘIJEĎTE PODOŘIT ČESKÝ TEAM !!!

 

Novinky

Fotogalerie z Mistrovství ČR Mohelnice 

a SK Senica zde