Nákupní košík 0,- Kč

 

Náročný evropský dvojzávod
 
 
 
7.-15.7. –Belgie, Francie
Hned dvěma závody pokračovalo mistrovství Evropy čtyřkolek. Vzhledem k tomu, že obě tratě jsou relativně blízko u sebe, jel team Lukáše Studeného na oba závody jedním zátahem, což vzhledem k dobrému teamovému zázemí není velký problém.
V Belgii přivítalo jezdce deštivé počasí, které hodně poznamenalo i stav trati, nicméně podmínky jsou pro všechny stejné a Lukášovi se v kvalifikaci podařilo probojovat do nejlepší desítky, konkrétně na deváté místo. Po startu se Lukáš propracoval na osmou příčku, o kterou bohužel přišel díky odraženému ráfku o kámen, výměnou kola se propadl na devatenáctou příčku, ze které už se nedostal výše, než na čtrnácté místo. Chuť si Lukáš spravil ve druhé jízdě, kde po dobrém startu útočil na přední pozice a nakonec dojel pátý! Celkově si z Belgie odváží šesté místo s dobrým příslibem do následujícího závodu ve Francii.
Zde byla trať sice bez bahna, ale neméně náročná, než při předchozím podniku. I ve Francii Lukáš atakoval kvalifikační top ten a zajel desátý nejlepší čas dne. To se mu podařilo zužitkovat i na startu a na těžké trati dojel obě rozjížďky po koncentrovaném výkonu na osmém místě. Celkově dojel sedmý a opět si připsal tučný počet bodů do celkového pořadí.
Už tuto neděli uvidíme Lukáše na domácí trati, kde pojede MČR Amatérů – Crossracing Cup v Mohelnici.
 
Za Region Racing team
Matěj Oliva

 

 

čeština UK flag

Sezóna 2014

  Lukáš Studený v sezoně 2014 opět startuje

 Sledujte akutální dění na našich FB stránkách

 

 

Nejbližší závody

10-12.10.2014 - Mistrovství Evropy družstva - Holnadsko-Markelo

PŘIJEĎTE PODOŘIT ČESKÝ TEAM !!!

 

Novinky

Fotogalerie z Mistrovství ČR Mohelnice 

a SK Senica zde