Nákupní košík 0,- Kč


Zlatý víkend

                                                                                               29.-30.9. – Březová nad Svitavou, Dubňany - Slovensko

Náročným dvojzávodem pokračovala sezona Lukáše Studeného. Tedy spíše její závěr, team čekal závěrečný závod MMČR a hned v neděli poslední závod mistrovství Slovenska.
 
Březová přivítala jezdce dobře připravenou tratí i solidním počasím. Lukáš tu měl stále ještě teoretickou šanci na mistrovský titul, nicméně výsledek už nebyl zcela v jeho rukách. Maximum, které mohl udělat bylo vítězství v obou jízdách a čekání na
chybu hlavního soupeře. Svého úkolu se Lukáš zhostil na výbornou, vyhrál s náskokem kvalifikaci a suverénně vyhrál i obě jízdy. Na zisk titulu bohužel ani tento výkon nestačil a Lukáš ukončil sezónu na celkovém druhém místě. Nutno podotknout, že hlavní podíl viny nese nehoda z jarní části sezóny, která Lukáše vyřadila z bojů o body v jednom ze závodů.

Hned v neděli pokračovalo i slovenské mistrovství na trati v Dubňanech. Pořadatelé připravili velice atraktivní závody i trať. Lukáš neodjel na Slovensku všechny závody, takže do Dubňan přijel především sbírat další kola na trati. Na Slovensku byl Lukáš naprosto suverénní, zvítězil v kvalifikaci i obou jízdách a odvezl si plný počet bodů.
 
 
Za Region Racing team

Matěj Oliva
 
  
 
 
 
 

 

 

čeština UK flag

Sezóna 2014

  Lukáš Studený v sezoně 2014 opět startuje

 Sledujte akutální dění na našich FB stránkách

 

 

Nejbližší závody

10-12.10.2014 - Mistrovství Evropy družstva - Holnadsko-Markelo

PŘIJEĎTE PODOŘIT ČESKÝ TEAM !!!

 

Novinky

Fotogalerie z Mistrovství ČR Mohelnice 

a SK Senica zde