Nákupní košík 0,- Kč

MČR side a quad Horšovský Týn

Dne 29.8.2006 se jelo již 6.Mistrovství ČR v Horšovském Týně.Většina jezdců přijela do depa již v pátek odpoledne a někteří brzy ráno v sobotu.V ranních sobotních hodinách na trať vjela hasičská jednotka, která kropila trať, ale jaksi marně.V měřeném tréninku Lukáš Studený#94 dojel na 7.místo a jeho teamový kolega Jan Jasanský#93 na 3.místo .

První rozjížďka byla odmávnuta ve 13h kdy po startu Lukáše Studeného#94 teamový jezdec Jan Jasanský#93 jaksi uzavřel a Lukáš startoval z předposledního místa.Lukáš nasadil tempo a i přes problém na startu dojel na 8.místě.Jan Jasanský#93 předvedl velmi pěknou jízdu a dojel si pro 4.místo.Za zmínku, také stojí velmi pěkná jízda Pavla Vika juniora, který si dojel pro první místo! . V druhé rozjížďce si po startu Lukáš Studený#94 držel 4kola 4.místo, ale neudržel jsi ho až do konce v létl do levotočivý zatáčky příliš rychle a udělal chybu a pojel ho Jan Jasanský#93 s Miroslavem Zatloukalem#99.Velmi pěkný souboj předvedli teamový jezdce Honza#93 s Lukášem#94 , který se mezi s sebou prali o 5 a 6 místo.Opět za zmínku stojí perfektní jízda Pavla Vika juniora, který jel opravdu perfektně, ale 1.místo si neudržel a předal ho Martinovi Liškovi#55.
 
 
 
 
Ještě by jsme chtěli poděkovat Pavlovi Vikovi staršímu za to jak Lukášovi Studenému zapůjčil celý výfuk, protože Lukášovi prasklo koleno a nemohl by startovat, tak ještě jednou velký DÍK.

Rozbalit celou fotogalerii >>

 

 

čeština UK flag

Sezóna 2014

  Lukáš Studený v sezoně 2014 opět startuje

 Sledujte akutální dění na našich FB stránkách

 

 

Nejbližší závody

10-12.10.2014 - Mistrovství Evropy družstva - Holnadsko-Markelo

PŘIJEĎTE PODOŘIT ČESKÝ TEAM !!!

 

Novinky

Fotogalerie z Mistrovství ČR Mohelnice 

a SK Senica zde