Nákupní košík 0,- Kč

V neděli 23.8.2009 proběhl závod Crossracing Cup na překrásné traťi nedaleko Slavkova u Brna, náš team dorazil již den předem.V sobotní večer proběhla v depu alkoholová pohoda a debata.Na nedělní závod se v kategorii PROFI sešlo asi 12 strojů.Přibližně v 8:45 proběhl seznamovací trénink a v 10:30 proběhl měřený trenink. Lukáš Studený#94 dojel v měřeném treninku  na 4.místě, ale Markovi Křepelkovi#74, který dojel na  3.místo  tvrdě šlapal na paty a časový rozdíl byl pár vteřin!První rozjížďka byla odmávnuta ve 12:50 v který Lukáše Studeného#94 v předposledním kole, levotočivé zatáčce suveréně sejmul Miroslav Zatloukal#99, který nejspíš neunes porážku v minulém  závodě.Zatloukal#99 se zaplet se čtyřkolkou do L.Studeného#94 čtyřkolky, který se snažil rozplíct a přitom udělal spojku, takže p.Zatloukalovi děkujem za velmi sportovní chování při závodě a díky jemu se L.Studený nemohl postavit na start druhé rozjížďky.