Nákupní košík 0,- Kč

Crossracing Cup 30.7.2009

Náš QuadTeam Meatfly se zůčastnil závodů Crossracing Cup, který pořádá náš kamarád Marián Klíč#14.Na závody jsme přijeli mezi prvními účastníky již v sobotu.Bohužel se Team nesešel 100%.Honza Jasanský#93, který měl MMČR SuperMoto v Český Lípě se nemohl zůčastnit, ale musíme mu pogratulovat za krásné 1.místo!Jen tak dál Jendo! No a Lukáš Černý#63 se také bohužel nemohl zůčastnit jelikož se připravuje na odlet do USA,tak doufáme, že se mu tam bude libit!.Takže za QuadTeam Meatfly se zůčastnil jenom Lukáš Studený#94, který měl smůlu.Na nedělní závod se přihlásilo 48 jezdců.Trať byla úzká,rozbitá a místy kaluže, spíše malé rybníky.

1.rozjížďka byla odmávnuta ve 12:50 ve který měl Lukáš Studený#94 velkou smůlu jelikož jeho mechanik Petr Studený místo rolen na brýle zvolil 3ks trhaček a po pár kolech Lukášovi trhačky došli.Po dalších pár kolech se Lukášovi na brýle dostal nános bahna, tak došlo na odhození celých brýlí.Ještě mu zbyli dioptrické,ale na ně po kole opět došlo, takže Lukáš musel ze závodu odstoupit jelikož skoro nic neviděl...

2.rozjížďka byla odmávnuta v 15:20 a ani v ní Lukáš Studený#94 neměl štěstí.Start se mu poved velmi dobře.Vystartoval mezi třemi králi jenže v první pravotočivé zatáčce mu nejspíše Rijecký skočil ze zadu na kola a jaksi se zamotali a než se stihli zase zpět odmotat, tak Lukášovi uteklo spoustu času a vyjel z posledního místa.I přes tyto všechny problémy si vybojoval krásné 8.místo!