Nákupní košík 0,- Kč

3.10.2009 MČR Quad-poslední závod ze seriálu MČR.

 

Dne 3.10.2009 se jel poslední závod ze seriálu Mistrovství České republiky a to na překrásné traťi v Březové nad Svitavou.Náš Quad team i jako většina účastníků na závody přijeli již den předem, aby nepřišli již o tradiční večerní posezení s ostatními jezdci . Večerní páteční debata probíhala až do večerních hodin.Martin Liška #55 s sebou přivezl Plzeňské pivo na oslavu jeho dalšího titulu mistra ČR. Sobotní ráno nás vcelku překvapilo námrazou a jasnou oblohou. Na poslední mistrák počasí opravdu vyšlo. Hned z rána se závodníci chystali na první seznamovák, který byl smolný pro pár jezdců a to pro Honzu Jasanského #93, kterému se mašina jaksi ,,nafoukla“ a nechtěla ho vyvést do mírného kopečku. Po veškeré snaze v depu mašinu né a né opravit.Později zjistil, že je vada v karburátoru.Tak Honza #93 smutně uklidil mašinu a získal pozici diváka.Další smolné ráno měl Tomáš Rytíř #78 , kterému po prudším doskoku okraj helmy poranil krk, ale po ošetření vše dopadlo dobře a Tomáš startoval v první rozjížďce.Překvapení a taky blahopřání si zaslouží Marián Klič #14, který se po zdravotních problémech cca po 14 dnech ukázal na závodech docela fit, ale ještě chvilku to potrvá než zas opět bude moct předvádět jeho skvělé výkony. Zbylý čas, do odmávnutí první rozjížďky si závodníci, celý nedočkaví na poslední závody seriálu MČR, ladili mašiny.
 
 
Po odmávnutí první rozjížďky, do velmi prudkého kopce jako první vylétl Marek Křepelka a za ním Míra Zatloukal s Martinem Liškou.Martin opět ukázal, že je opravdu vyvolený a po předjetí Máry a Míry si perfektně kroužil po zbytek závodu po trati a vytvořil si odstup od ostatních. Radovan Bureš s Pavlem Vikem jun. se prali o body v celkovém pořadí a tak trochu se jim do toho pletl, ale oprávněně Lukáš Kalous, kterého bohužel vyhodila mašina a boj nemohl dokončit.Lukášovi Studenému první rozjížďka moc nepřála i když si z ní přivezl krásné 7.místo z čehož osobně moc spokojen nebyl. Tak za to v druhé rozjížďce předvedl, že když se chce, tak jde všechno.
 
 
Při druhé rozjížďce jako první vypálil do prudkého startovního pole Lukáš Studený a byl následován Mírou Zatloukalem, Martinem Liškou a ostatními.Na vzdory zkušeností Martina Lišky a Míry Zatloukala s ostatními předními jezdci, kteří jezdí ty nejpřednější místa byl Lukáš podjet a propadnul se na krásné 4.místo.Na Lukášovi je vidět co závod to velké zlepšení. Ale pořád je co zlepšovat, hlavně fyzička na té se musí zamakat hlavně v zimním období.
 
Výsledky posledního závodu MČR:
1. #55 Martin Liška
2. #88 Matěj Prostinák                                                                                                 
3. #99 Miroslav Zatloukal                              
4. #94 Lukáš Studený
 
Po vyhlášení konečných výsledků seriálu MČR v místním kulturáku byla připravena zábava pro účastníky seriálu MČR za pomocí ASP Group za což všichni velmi děkují, protože takové mistrovské poháry se dlouho neviděly. Pavel a Martin Liškovi se postarali o opravdu krásný ohňostroj, takže o zábavu na celý večer bylo postaráno.Alkohol tekl proudem, tak se slavilo a slavilo do ranních hodin .
 
Celkové výsledky se seriálu MČR:
1. #55 Martin Liška                     4. #91 Pavel Vik.jun            7. #93 Jan Jasanský
2. #73 Marek Křepelka              5. #68 Jaroslav Bureš
3. #99 Miroslav Zatloukal           6. #94 Lukáš Studený              

Rozbalit celou fotogalerii >>

 

 

čeština UK flag

Sezóna 2014

  Lukáš Studený v sezoně 2014 opět startuje

 Sledujte akutální dění na našich FB stránkách

 

 

Nejbližší závody

10-12.10.2014 - Mistrovství Evropy družstva - Holnadsko-Markelo

PŘIJEĎTE PODOŘIT ČESKÝ TEAM !!!

 

Novinky

Fotogalerie z Mistrovství ČR Mohelnice 

a SK Senica zde