Nákupní košík 0,- Kč

 

Chalupa Cup – Dyjické Mosty u Telče + slavnostní celkové vyhlášení !
 
Poslední závod ze seriálu Chlupa Cup 2009 se jel 24.10.2009 na Dyjických Mostech nedaleko Telče. Na poslední závod nám všem počasí přálo.Na první seznamovák byla trať plná bláta, ale postupem ujetých kol se trať vyházela a stala se lépe průjezdnou.Počasí se také poznamenalo na účasti jezdců.Pro kategorii čtyřkolky se sjelo i s kategorii do 300ccm 11kusů a o motorkách nemluvím.Depo z daleka nebylo zaplněné jako vždycky bývalo.Možná to také bylo tím, že v tento víkend bylo hodně finálových závodů.První trénink proběhl v 8:30 a to závodníci dostali za úkol vycházet to ukrutný bahno, kterého bylo neskutečně moc.Po pár kolech se trať zlepšila a v 10:00 proběhl měřák.
 
Z důvodů slavnostního vyhlášení byl celý časový rozpis různě posouván. První rozjížďka pro čtyřkolky byla odmávnuta ve 12:00 jako první do vedení se dostal Lukáš Studený a za ním jako druhý nejrychlejší pádil Martin Hvězda a za ním Pavel Zedníček..Ani ne po prvním ujetým kole prý došlo ke kolizi , kdy Pavel Zedniček se střetnul s Martinem Hvězdou.Po depu jsem něco takového zaslechl, že Pavel Martinovi nalítnul ze zadu do čtyřkolky, ale nechci někoho z nich nějak podezírat. To co se říkalo, také nemusí být pravda, kdo ví jak to bylo, nejspíš jen oni dva! Pavel se přesunul na druhé místo a Martin jen tak dojel závod.Jako třetí dojel Josef Soňa.Martin Hvězda na své čtyřkolce utrpěl zranění a to na držáku tlumiče řízení, tak v druhé rozjížďce nepokračoval.
 
 
 
Druhá rozjížďka byla odmávnuta ve 14:30 a do vedení se opět dostal Lukáš Studený,Pavel Zedníček, Josef Soňa.Lukáš Studený si během uplynulých kol postupně probojoval k posledním jezdcům a poslední dvě kola se stihnul probojovat až za půlku pomalejších jezdců, takže si jel pro jasné první místo a zároveň potvrdil svojí absolutní výhru v Chalupa Cupu 2009.Velmi pěkný souboj předvedl Pavel Zedníček s Josefem Soňou u kterých to byl opravdu souboj na krev.Souboj mezi s sebou vedli nejméně dvě kola , ale Pavel si tvrdě držel své druhé místo, které mu vydrželo až do konce závodu.Musí se uznat, že chlapci předvedli opravdu pěkný boj, který se jen tak nevidí.
Takže druhá rozjížďka vypadala takto:
1)      #94 Lukáš Studený
2)      #79 Pavel Zedníček
3)      #100 Josef Soňa
 
Přibližně v 17:00 proběhlo vyhlášení posledního závodu, kde se předali věnce a diplomy. Také proběhlo slosování přihlášených jezdců a ten šťastný byl Víťa Šimánek, který nejen vyhrál celkově 3.místo, ale i 1400 penízků . Ještě abych nezapomněl, tak s tím slosováním byl menší problém, protože jeden nejmenovaný pořadatel :o) lehce slavil už od rána. Přibližně v 18:00 se všichni postupně začali přesouvat do sálu do Třešťic u Telče, kde na 5 šťastných vítězů čekali super poháry a pár dalších maličkostí.Guláš a sud piva byl zadarmo, tak si asi všichni dokážete představit jak celé vyhlášení vypadalo.Nejvíce vám asi napoví fotky na kterých je vše vidět.Jinak na Chalupa Cup 2010 se máme prý na co těšit.Závod bude na vyšší úrovni něž do teď.Čtyřkolky budou rozděleny na dvě kategorie a to na PROFI a HOBBY. Vítězné ceny budou o nečem jiném než doposud.Zaslechl jsem, že prý snad budou jezdit i sajdy, tak uvidíme jaké to bude příští rok.  
 
 
 
Celkové výsledky ze seriálu Chalupa Cup:
1)      #94 Lukáš Studený
2)      #67 Pavel Měšťan
3)      #34 Vít Šimánek
4)      #79 Pavel Zedníček
5)      #63 Lukáš Černý

Rozbalit celou fotogalerii >>

 

 

čeština UK flag

Sezóna 2014

  Lukáš Studený v sezoně 2014 opět startuje

 Sledujte akutální dění na našich FB stránkách

 

 

Nejbližší závody

10-12.10.2014 - Mistrovství Evropy družstva - Holnadsko-Markelo

PŘIJEĎTE PODOŘIT ČESKÝ TEAM !!!

 

Novinky

Fotogalerie z Mistrovství ČR Mohelnice 

a SK Senica zde