Nákupní košík 0,- Kč

Zahradnictví a zahradnické činnosti

Nabízíme rekonstrukce zahrad, zakládání trávníků, povrchové úpravy, výsadbu rostlin a dřevin, dále navrhneme a zrealizujeme koupací jezírka a jiné vodní prvky, nebo poskytneme závlahové systémy, vybudujeme skleník a poskytneme vše pro Vaši zahradu nebo zeleň. Jsme specializované zahradnictví a poskytujeme návrhy a zahradní činnost firemním objektům i úpravu a údržbu veřejné zeleně. Zahradnictví Šimková nabízí vypracování návrhů na rekonstrukci či zatravnění, jejich realizaci a následnou údržbu těchto objektů.

Potřebujete upravit povrch, položit trávník, vysadit rostliny, dřeviny a jinou zeleň, následně všechno zavlažit a vybudovat koupací jezírko? Chtěli byste na své zahradě pěkné kamenné schodiště, zídku nebo chodníček k bazénu? Už se Vám nelíbí současný vzhled Vaší zahrady a chtěli byste to nějak upravit? Obraťte se na nás! Zahradnictví Šimková nabízí veškeré služby spojené se zahradní činností, závlahou, výsadbou rostlin a dřevin. Dále upravujeme zeleň u firemních objektů nebo veřejnou zeleň obcím. Jsme schopni zajistit výstavbu skleníku, zimní zahrady i zrealizovat balkónový skleník. Kromě jiného zhotovíme projektovou dokumentaci pro realizaci Vaší zahrady, parku nebo jiného objektu. K našim službám patří i zahradní centrum - obchod, ve kterém najdete veškeré okrasné rostliny a dřeviny, cibuloviny, ovocné stromy a keře a osiva.

Nabízíme veškeré služby spojené se zahradnictvím a zahradní činností. Kromě jiného máme zahradní centrum - obchod, ve kterém nakoupíte veškeré okrasné květiny a dřeviny. Poskytujeme vybudování koupacích jezírek, závlahové systémy a jiné vodní prvky. Přemýšlíte o skleníku? Jsme schopni navrhnout a zrealizovat stavbu přímo na Vaší zahradu. Dále zajišťujeme rekonstrukci, úpravu a údržbu veřejné zeleně nebo firemních objektů. Zahradnictví Šimková je profesionálem ve svém oboru a kromě zatravnění, rekonstrukce a údržby zahrady nabízí i práci s kamenem a výstavbu kamenných zídek, schodišť a chodníků.

 

 

čeština UK flag