Nákupní košík 0,- Kč

Nabízíme kvalitní zařízení pro úpravu vody bez použití chemických látek. Díky těmto zařízení pro čištění vody a filtrace vody, splňuje upravená voda všechny parametry doporučené světovou zdravotnickou organizací WHO. Kromě úpravny vody, úpraven na vodu, filtrů na vodu, vodních filtrů - polyfosfátových, siliphosových filtrů , denitrokolondispenserů a dalšího zařízení pro úpravu vody, nabízíme servis těchto zařízení a služby spojené s čištou a pitnou vodou. 

Pro úpravu vody, čištění vody a filtraci vody

nabízíme kvalitní zařízení, splňující všechny parametry doporučené světovou zdravotnickou organizací WHO. Společnost Aquaprogress s. r. o. byla založena 1.8. 2006 a nabízí úpravny vody, úpravny na vodu, filtry na vodu, vodní filtry - polyfosfátové, vodní filtry - siliphosové, denitrokolonydispensery a další zařízení pro úpravu vody

Vodní filtry, filtrace vody

filtry na vodu, úpravny vody, úpravny na vodu a další kvalitní zařízení na čištění a filtraci vody bez použití chemických látek. Firma Aquaprogress nabízí služby spojené s čištěním vody a čistou, pitnou vodou. Upravená voda splňuje všechny parametry doporučené světovou zdravotnickou organizací WHO.

 

 

čeština UK flag