Nákupní košík 0,- Kč

Ekoimpex Vysočina s. r. o. je firma, která se zabývá veškerými službami v oblasti krajinářské tvorby, zemědělství a zahradnictví. Specializujeme se na zakládání zeleně, regeneraci zeleně, údržbu zeleně a jsme schopni zajistit zakázku od projekce a projektové dokumentace, založení zeleně, přes inventarizaci dřevin, dendrologický průzkum až po samotnou realizaci a následnou údržbu. Dále nabízíme navážku a dodávku rostlinného materiálu, ošetření stromů, údržbu zeleně nebo vybudování jezírka.

Úprava a rekonstrukce zeleně

krajinářská tvorba, zakládání trávníků, inventarizace dřevin a stromů, návrhy na rekonstrukce parků a zahrad, jezírka a veškeré služby spojené se zahradnictvím nabízí firma Ekoimpex Vysočina s. r. o. Vypracujeme dokumentaci od návrhu až po samotnou realizaci projektu, provádíme rekonstrukci zahrad a parků s úpravou terénu inventarizací stromů a dřevin, a následné služby spojené s úpravou a údržbou.

Firma Ekoimpex Vysočina s. r. o. je na trhu od roku 2008 a je nástupcem firmy Ekoimpex, která byla založena v roce 1991. Jsme členy Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, Svazu zakládání a údržby zeleně a Výboru firem European landscape contractors association. Ekoimpex Vysočina s. r. o. se zabývá zakládáním a rekonstrukcí sadových úprav. Dále zajistíme zakázku od projekce, přes inventarizaci dřevin, dendrologický průzkum až po samotnou realizaci. Současně poskytujeme následnou údržbu zakázky. Specializujeme se na veškeré úpravy veřejné zeleně a parků, rekonstrukce zahrad a vybudování okrasných a koupacích jezírek.

 

 

čeština UK flag