Nákupní košík 0,- Kč

Velosport Team

je cyklistický tým, který kromě pravidelných tréninků pořádá i různé cyklo závody a akce. Velosport Team byl založen v roce 1994 a v současné době čítá okolo třiceti členů. Někteří členové se pravidelně zúčastňují různých cyklistických závodů, mezi něž patří MTB maratony, cross country i závody silniční.

Cyklistický tým Velosport Team pořádá pravidelné tréninky i různé cyklo závody a akce, kterými jsou například Tour de Pelhřimov, Scott Kriterium horských kol, Scott Rynárecká Bejkovna nebo Dema Kamenický MTB maraton. Velosport Team byl založen v roce 1994 a v současné době čítá okolo třiceti členů. Někteří členové se pravidelně zúčastňují různých cyklistických závodů, mezi něž patří MTB maratony, cross country i závody silniční cyklistiky.

Cyklistické tréniky, cyklo závody a jiné akce spojené s cyklistikou pořádá cyklistický Team Velosport. Oddíl byl založen v roce 1994 a v současné době má okolo třiceti členů. Team Velosport založili dřívější závodníci, mezi něž patří i mistr republiky v cyklokrosu Hugo Valenta a jeho bratr Richard Valenta, který založil jeden z největších obchodů s jízdními koly a cyklo komponenty na Vysočině - Velosport.

 

 

čeština UK flag