Nákupní košík 0,- Kč

Skateshop Fifty-fifty

nabízí široký výběr skateboardů, skate vybavení a komponentů, kterými jsou kolečka, náhradní díly, chrániče a jiné doplňky, brusle in-line a in-line vybavení. Dále nabízíme velký výběr ze snowboardů, snb vázání, bot a obuvi, snowboardového oblečení, rukavic, brýlí a helem. Kromě samotných "prken" nabízíme i oblečení pro skate i snowboarding, módní doplňky a obuv.

Skateshop Fifty-fifty

nabízí široký výběr skate i snb prken, in-line brusle a další skate a snowboard komponenty. Pro skateboarding - kolečka, trucky, náhradní díly, chrániče, obuv i oblečení... Pro snowboarding nabízíme široký výběr snowboardů značek Burton, Flow, Gravity..., vázání, boty a obuv, chrániče, brýle, helmy, rukavice a oblečení. Kromě jiného je zde možnost sestavení vlastního snowboardového kompletu.

Snowboardy, skateboardy, in-line brusle, oblečení značek Protest, MeatFly, Represent, Lakai, Cuckoo, Brokenbone, Jart, Dakine a dalších, módní doplňky, boty a obuv a další vybavení najdete v našem skateshopu Fifty-fifty. Kromě "prken" nabízíme široký výběr vázání, snb obuvi a bot, helem, chráničů, brýlí a rukavic. Pro skate máme připravené náhradní díly, kolečka, chrániče a další skate komponenty.

 

 

čeština UK flag