Nákupní košík 0,- Kč

Vítejte ve světě skleněných korálků, chcete-li ve světě rokajlu! Připravili jsme pro Vás široký výběr korálků ze skla, mačkaných korálků, skleněných korálkových směsí, tvarovaného rokajlu a dalších bižuterních komponentů. Z těchto skleněných korálků jistě vytvoříte originální náušnice, náramky, náhrdelníky a další šperky, kterými obohatíte svůj šatník. Rokajl se také výborně hodí k výrobě dárku pro Vaše známé, takže neváhejte a vybírejte v našem e-shopu.

Rokajl - skleněné korálky

Na našich stránkách najdete široký výběr rokajlu, skleněných korálkových směsí, skleněných korálků, mikrokuličky a další bižuterní komponenty pro korálkování. Kromě širokého výběru skleněných korálků - rokajlu, nabízíme i korálky z jiných materiálů, komponenty pro tvorbu náušnic, náhrdelníků a dalších šperků, nebo návody, jak a co lze z korálků vytvořit.

 

Rokajl a skleněné korálky

Nabízíme rokajl, skleněné korálky, mačkané korálky, skleněné korálky ve tvaru tyčky, skleněné směsi, korálkové směsi, mikrokuličky a další bižuterní komponenty pro korálkování. Z rokajlu (skleněných korálků) jistě vytvoříte originální módní doplňky Vašeho šatníku, nebo vytvoříte ozdobné předměty, kterými uděláte radost sobě nebo někomu Vám blízkému.

 

 

čeština UK flag