Nákupní košík 0,- Kč

Chcete konečne bydlet ve vlastním? Není nic jednodušího. Novostavba na ulici Pichlova je tou správnou volbou pro Vás. Jedná se o nové byty v Pardubicích kousek od centra města. Lokalita Višňovka, kde se bytový dům Pichlova nachází, nabízí atraktivní bydlení s výhledem na panoramata Železných hor z jižní strany, s výhledem do centra města Pardubic ze strany severní.

Nové byty Pardubice Pichlova

Chcete už konečne bydlet ve vlastním? Neváhejte a přiďte se podívat na nové byty v Pardubicích na ulici Pichlova. Byty jsou právě dokončovány a připraveny ihned k nastěhování. "Bytový dům Pichlova" navazuje na úspěšnou I. etapu výstavby bytového komplexu Višňovka, kdy společnost WELL Group a.s. postavila na rohu ulic Jana Palacha a Pichlova v Pardubicích dva bytové domy. Projekt Pichlova v Pardubicích je bytový dům o dvou vchodech s celkem 35 byty a nebytovými prostory, pokračují v zástavbě v dané lokalitě. Dům se napojuje na stávající objekt v ulici Pichlova č.p. 2805. Neváhejte a prohlédněte si Váš nový domov!

Nové byty Pardubice

Přijďte si prohlédnout nové byty v Pardubicích na ulici Pichlova. Jedná se o lokalitu v blízkosti centra. Byty jsou právě dokončovány a připraveny ihned k nastěhování. Jedná se o pokračování úspěšného projektu Pichlova I. Neváhejte a prohlédněte si Váš nový domov! :-)

 

 

čeština UK flag