Nákupní košík 0,- Kč

Šperky, zlaté šperky, stříbrné šperky

Zlatník-hodinář Miroslav Kubů nabízí kvalitní šperky, stříbrné šperky, zlaté šperky, briliantové šperky, šperky s drahými kameny. Díky dlouhodobé zkušenosti v oboru zlatník-hodinář - více než 15 let - zaručujeme servis i opravy na veškeré námi nabízené zboží. Na našich stránkách nebo v kamenném obchodě najdete i nármakové hodinky, pánské hodinky, dámské hodinky, hodiny, nástěnné hodiny i budíky. Stačí jen vybírat a objednávat. Poradíme i po telefonu nebo pomocí e-mailu.

Hodinky, náramkové hodinky

Zlatnictví Miroslav Kubů nabízí kvalitní náramkové hodinky od předních světových výrobců. Kvallitní značky jako Festina, Casio, Candino nebo Citizen i jiní, jsou zárukou Vaší spokojenosti. Díky dlouhodobé zkušenosti v oboru zlatník-hodinář - více než 15 let - zaručujeme servis i opravy na veškeré námi nabízené zboží. Na našich stránkách nebo v kamenném obchodě najdete pánské hodinky, dámské hodinky, hodiny, nástěnné hodiny i budíky. Stačí jen vybírat a objednávat. Poradíme i po telefonu nebo pomocí e-mailu.

Zlatník, hodinář

Miroslav KUBŮ - pelhřimovský zlatník - hodinář nabízí kvalitní náramkové hodinky, briliantové šperky, zásnubní a snubní prsteny a další zlatnické služby. Kromě samotného prodeje šperků, hodinek, budíků a jiného sortimentu nabízíme telefonické nebo e-mailové rady, provádíme zlatnické opravy a opravy hodinek na počkání. Na trhu jsme více než 15 let a nabízíme služby vyučení v oboru zlatník - hodinář.

 

 

čeština UK flag