Nákupní košík 0,- Kč

Gastronomické potřeby, gastro vybavení, nerez a nerezové produkty pro velkokapacitní kuchyně

Společnost Neza Pelhřimov s. r. o. dodává a vyrábí nerezové vybavení pro gastronomii, masný průmysl, mlékárenství, pivovarnictví a stavebnictví. Odborně školení pracovníci jsou zárukou dobře odvedené práce pro zákazníka. K produktům z nerezu patří například nerezové pracovní stoly a desky, mycí stoly a dřezy, bary, digestoře, nerezové šatní skříně, chladící a tepelné prvky, vitríny a další gastro vybavení pro restaurace, velkokapacitní kuchyně, školní jídelny a jiná gastronomická zařízení. Dále vyrábíme a dodáváme nerezové produkty dle specifických požadavků zákazníka, zajistíme kompletní návrhy a servis velkokuchyní, chladící servis, řezání různých materiálů na laseru a jsme pobočkou Linde Technoplyn.

Velkokapacitní kuchyně, nerezové zařízení pro gastronomii, gastro produkty

zajišťuje firma Neza Pelhřimov s. r. o, která dále nabízí veškeré nerezové produkty a vybavení pro gastro provozy, gastronomická zařízení, velkokapacitní kuchyně, školní jídelny, restaurace a jiné stravovací provozy. Vyrábíme kvalitní nerezové pracovní stoly, desky, chladící a ohřívací prvky, digestoře, pojízdné vozíky, police, regály, dřezy a mycí stoly a jiné produkty, které nesmí chybět v žádné kuchyni. Dále nabízíme vypracování návrhu na velkokapacitní kuchyně pro různá zařízení - restaurace, školní jídelny a jiná stravovací zařízení. Jsme pobočkou Linde Technoplyn a nabízíme technické plyny nejen pro gastronomii ale i pro jiné odvětví hospodářství - masný průmysl, mlékarenství, pivovarnictví atp. K naší nabídce patří i řezání materiálu na laseru ECOLAS 3000.

Vybavení gastronomických zařízení a nerezové kuchyně

vyrábí a dodává společnost Neza s. r. o, která byla založena dne 30. března 1992 bez použití zahraničního kapitálu a je součástí skupiny NEZA HOLDING a.s. Společnost Neza provádí zakázkovou výrobu a prodej nerezových produktů pro gastronomii, zdravotnictví, stavebnictví, mlékarenský a masný průmysl, pivovarnictví a další odvětví hospodářství. Kromě standardních produktů jsme schopni vyrobit i výrobky dle specifických požadavků zákazníka a to díky odborně školeným zaměstnancům a kvalitní technologii. Veškerá gastronomická vybavení odpovídají platným technickým a hygienickým předpisům ČR.
Firma vlastní laserové řezací zařízení, ohraňovací lis, vysekávací lis, děrovací lis, zakružovačku profilů, zakružovačku plechů (tříválcová do L=2500mm) a nůžky Amada.Při naší výrobě svařujeme materiál metodou TIG v ochranné atmosféře. V našem areálu je možné si zakoupit technické plyny zn. Linde Technoplyn. Ke standardním službám patří i chladírenský servis.
Další významnou činností společnosti je provozování stravovacího zařízení, které poskytuje služby pro celou průmyslovou oblast Pelhřimova. Dále nabízíme vypracování návrhu na velkokapacitní kuchyně pro různá zařízení - restaurace, školní jídelny a jiná stravovací zařízení, veškeré nerezové produkty a vybavení pro gastro provozy, gastronomická zařízení, velkokapacitní kuchyně, školní jídelny, restaurace a jiné stravovací provozy. Vyrábíme kvalitní nerezové pracovní stoly, desky, chladící a ohřívací prvky, digestoře, pojízdné vozíky, police, regály, dřezy a mycí stoly a jiné produkty, které nesmí chybět v žádné kuchyni.

 

 

čeština UK flag