Nákupní košík 0,- Kč

Fimo hmota, Fimo

je velice kvalitní hmota, podobná plastelíně nebo moduritu, z které vytvoříte originální korálky, přívěsky, figurky, různé ozdoby a další předměty. Fimo nabízíme v barevných blocích - fimo kostkách - které jsou balené jednotlivě podle barev, nebo můžete zakoupit sadu Fima, kde jsou Fimo bloky smíchány.

Fimo hmotu v sadě, barevné fimo bloky, fimo kostky a pomůcky pro zpracování fima, najdete v našem obchodě - Korálek obchod. Veškeré informace, jak Fimo zpracovat najdete na našich stránkách fimo-hmota.cz. Z fima a fimo hmoty vytvoříte korálky, přívěsky i bižuterní komponenty, z kterých následně vytvoříte originální náhrdelníky, náramky, náušnice a další ozdobné předměty. Díky tomu, že Fimo je podobné moduritu, lze z této hmoty vytvořit figurky a další předměty, kterými můžete potěšit a podarovat Vaše známé.

Fimo hmotu lze vymodelovat a vytvarovat do jakéhokoliv tvaru. Náhrdelník, náramek, náušnice nebo jiný šperk z vlastnoručně vyrobených "fimo korálků", zaručí originalitu Vaší práce. Korálky z fima vyrobíte pomocí různých rollerů a dalších pomůcek, které najdete na našich stránkách fimo-hmota.cz. Kromě pomůcek na fimo a samotných fimo bloků, zde najdete i návody, rady, tipy a další "triky a vychytávky", díky kterým své výrobky ještě vylepšíte. 

 

 

čeština UK flag