Nákupní košík 0,- Kč

Vývěvy, vodokružní vývěvy, vakuové systémy

Mezi přední dodavatele průmyslových dmychadel, vývěv, vakuových systémů a balancerů je společnost B & SPOL., s. r. o., založená v roce 1993. Nabízené stroje a vakuové systémy jsou úspěšně používány v širokém spektru technologií v ekologii, potravinářství, strojírenském, chemickém a farmaceutickém průmyslu.

Postupem času jsme naše produkty rozšířili o speciální bezmazé kompresory a vývěvy NITTO-MEDO pro zdravotnické, laboratorní a průmyslové účely, dále o miniaturní pumpy NITTO BIMORbalancery a rychlospojky japonské firmy NITTO-KOHKI a ventilátory MEIDINGER.

Samozřejmostí je i záruční i pozáruční servis k produktům všech námi zastoupených firem, a to s plnou technickou podporou. Zákazníkům nabízíme kompletní řešení včetně projekce a realizaceV případě poruchy nabízíme zapůjčení náhradního zdroje.

Vývěvy, vodokružné vývěvy, ventilátory ATEX

B & SPOL., s.r.o., založená v roce 1993 si v průběhu let, vytvořila jednu z předních pozic na českém trhu s průmyslovými dmychadly, vývěvami a vakuovými systémy. Nabízené stroje a systémy jsou úspěšně používány v širokém spektru technologií v ekologii, potravinářství, strojírenském, chemickém a farmaceutickém průmyslu.

Dodáváme dmychadla, vývěvy, vakuové stanice, míchadlařezací čerpadla a lisy CRI-MAN. K produktům všech námi zastoupených firem poskytujeme záruční i pozáruční servis s plnou technickou podporou. Zákazníkům nabízíme kompletní řešení včetně projekce a realizace. V případě poruchy nabízíme zapůjčení náhradního zdroje.

Ventilátory, vývěvy, vodokružní vývěvy, balancery

B & SPOL., s.r.o., založená v roce 1993 si v průběhu let, vytvořila jednu z předních pozic na českém trhu s průmyslovými dmychadly, vývěvami a vakuovými systémy. Nabízené stroje a systémy jsou úspěšně používány v širokém spektru technologií v ekologii, potravinářství, strojírenství, chemii a farmaceutice.

Dodáváme dmychadla, vývěvy, vakuové stanice, ventilátorybalancery a lisy CRI-MAN. K produktům všech námi zastoupených firem poskytujeme záruční i pozáruční servis s plnou technickou podporou. Zákazníkům nabízíme kompletní řešení včetně projekce a realizace. V případě poruchy nabízíme zapůjčení náhradního zdroje.

 

 

čeština UK flag