Nákupní košík 0,- Kč

Jízdní kola, horská kola, silniční kola, elektrokola a motokola, koloběžky, fitness stroje, cyklokomponenty, cyklistické doplňky, oblečení pro cyklisty, cyklo obuv a jiné cyklistické vybavení najdete v cyklo obchodě Velosport Valenta. S prodejem jízdních kol souvisí i servis, který u nás provádějí odborně školení mechanici. Kromě běžných oprav se specializujeme na opravy odpružených vidlic, tlumičů a veškeré typy kotoučových brzd. Jsme schopni dodat rám nebo kolo "na míru" díky individuálního měření posedu na měřící stolici firmy Duratec.

Velosport Valenta

nabízí veškeré vybavení pro cyklistiku, počínaje od jízdních kol - ať už jde o horská kola nebo silniční kola, přes oblečení, obuv, helmy a jiné cyklistické potřeby, po náhradní díly a cyklo komponenty, kterými jsou například vidlice, rámy, pedály, řetězy, brzdy, přehazovačky a jiné díly jízdních kol. Servis jízdních kol provádějí proškolení zaměstnanci a v naší nabídce najdete i fitness stroje. Jízdní kola a bicykly jsou stále populární a my se snažíme, abychom našim zákazníkům poskytli ty nejlepší služby.

Cyklo komponenty,

cyklo vybavení, cyklo potřeby, horská kola, silniční kola, tracking, cyklo oblečení, obuv, helmy a další cyklistické potřeby jako např. náhradní díly a cyklo komponenty, kterými jsou například vidlice, rámy, pedály, řetězy, brzdy, přehazovačky... to vše nabízí Velosport Valenta. Servis jízdních kol provádějí proškolení zaměstnanci a v naší nabídce najdete i fitness stroje. Jízdní kola a bicykly jsou stále populární a my se snažíme, abychom našim zákazníkům poskytli ty nejlepší služby.

 

 

čeština UK flag